MOPS Jelenia Góra ogłasza przetarg nieograniczony: „USŁUGA CATERINGOWA: PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZENIE GORĄCYCH POSIŁKÓW DLA UCZESTNIKÓW DZIENNEGO DOMU SENIOR+ W JELENIEJ GÓRZE I DZIENNEGO DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W JELENIEJ GÓRZE W 2021 R.”

Miasto Jelenia Góra – Miejski Ośrodel Pomocy Społecznej
w Jeleniej Górze

Zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego
w trybie podstawowym bez negocjacji o wartości zamówienia nie przekraczającej progów unijnych
o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej p.z.p. na usługę pn.

Czytaj więcej...

MOPS Jelenia Góra ogłasza przetarg na na usługę polegającą na przeprowadzeniu kursów i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe uczestników projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze pod nazwą „POSTAW NA SIEBIE II”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej 58-506 Jelenia Góra, al. Jana Pawła II 7 ogłasza przetarg na usługę: polegającą na przeprowadzeniu w okresie od czerwca 2018 r. do 15 listopada 2018 r. kursów i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe uczestników projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze pod nazwą „POSTAW NA SIEBIE II”,

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach RPO Województwa Dolnośląskiego

Czytaj więcej...

Zorganizowanie 14-dniowego wypoczynku dla 80 (osiemdziesięciorga) dzieci i młodzieży od 6 do 16 lat, w okresie lipiec-sierpień 2016 r. w miejscowościach nadmorskich, w obiektach murowanych lub drewnianych.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej 58-506 Jelenia Góra, al. Jana Pawła II 7 ogłasza przetarg na usługę polegającą na zorganizowaniu 14-dniowego wypoczynku dla 80 (osiemdziesięciorga) dzieci i młodzieży od 6 lat do 16 lat, w okresie lipiec-sierpień 2016r. w miejscowościach nadmorskich, w obiektach murowanych lub drewnianych

Czytaj więcej...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!